Author Information
Maria has 8 Published Articles

United Kingdom,
london,
London,
Davies Street,Online Offshore Bankacılık önemini biliyoruz

Posted On : Nov-10-2011 | seen (2176) times | Article Word Count : 518 |

Offshore-Bankacılığı genellikle en yüksek ölçekte itimat ve gizlilik, göreceli az finans piyasaları denetimi ve bankanın merkezinde düşük vergi oranlarıyla öne çıkar. Ekseriyetle özel istekleri olan müşteriler için yüksek ölçüde esneklik, bireysel problem çözümlerinde yetkinlik, yüksek işlem hızı ve ortalamanın üzerinde şartlar sunan küçük kuruluşlardır.
Offshore-Bankacılığı genellikle en yüksek ölçekte itimat ve gizlilik, göreceli az finans piyasaları denetimi ve bankanın merkezinde düşük vergi oranlarıyla öne çıkar. Ekseriyetle özel istekleri olan müşteriler için yüksek ölçüde esneklik, bireysel problem çözümlerinde yetkinlik, yüksek işlem hızı ve ortalamanın üzerinde şartlar sunan küçük kuruluşlardır. Bütün bu hizmet parametrelerinin terkibinden geniş kitleler için bir tekliften çok, konunun Private-Banking olduğu anlaşılır.
Esas yönelim olarak Private Banking -özel bankacılık- her müşteriye hizmet verebilmek değil, bilakis esas olarak varlıklı özel şahıslar veya ödeme gücüne sahip iş adamlarına yöneliktir. Şubeler sistemi olmadığından kural olarak geniş kitleler için tasarlanmamıştır.
Özel bankalar her banka servisini sunabilir, ancak bunu yapmak zorunda değildirler. Offshore-Bankaları çok sık olarak muhtemel müşterilerin hizmetlerinden, imkânlarından ve Offshore-Bankası ağına katılmak için belirli kriterleri yerine getirmesi gereken özel banka olarak organize olmuştur.
FARGO BANK LİMİTED'İN Offshore-Bankacılığı bireysel talepleri olan uluslar arası müşterilere talip olur. Dünyanın tüm ülkelerinden sadece bir kaçı bazı Avrupa ülkelerinin karmaşık vergisel şartlarını koyarlar: ekseriyetle kendi bulunduğu ülkedeki vergi oranları Offshore-Bankacılığı-Şartlarına mukayese edilebilir, bu yüzden Offshore-Bankacılığı için esas argüman daha çok kesin gizli tutma, bankacılık sırrının tamamen kabulü, esneklik, kısa yollar, özel şartlar ve bireysel problem çözümleridir. Offshore-Bankalarının çoğunluğu FARGO BANK LİMİTED gibi Alt-Hesap-Sistemiyle (Sub-Account-System) kendilerine emanet edilen paraları korumak için bir risk minimizesi gerçekleştirir: FARGO BANK LİMİTED çeşitli büyük bankalarda yatırılan paraların anonim park edilebileceği kendi adına hesaplar yürütür. Bu dağılımla paraların güvenliği kat kat artar, çünkü bir bankanın iflasıyla tüm para kaybedilmez. FARGO BANK LİMİTED'İN kendisi hiç bir risk işlemi yapmaz (!), ancak müşterilerini yatırım imkânlarını seçerken destekler. Bu, yüksek risk ihtimali olan yatırım şekillerinde müşteri FARGO BANK LİMİTED'İN iş ortaklarına yönlendirilir demektir ki, müşteri buna uygun FARGO BANK LİMİTED üzerinden sevk edilebilen getiri elde etsin.
Her piyasa katılımcısı kararlarında prensip olarak hürdür ve her zaman bir Offshore-Hesabı kullanma, ödeme akışlarını offshore organize etme veya Offshore-Serveti oluşturma hakkı vardır.
Bu açıklamalardan birisi size uyuyorsa, o halde acilen FARGO BANK LİMİTED'DE bir Offshore-Hesabı talep etmelisiniz:
• Yurt dışında bir emeklilik hayatı düşünüyorsunuz;
• Paranız için güvenilir bir liman arıyorsunuz;
• Çeşitli ülkeler arasında çok seyahat ediyorsunuz;
• Anavatanınız dışında ikamet ediyorsunuz;
• Özel hizmetler ve vergi avantajları istiyorsunuz;
• Çeşitli para birimlerinde hesaplara ihtiyacınız var ve uluslar arası havaleler yapıyorsunuz;
• Servetinizi gelecekteki nesiller için korumak istiyorsunuz;
• Haciz edilemez bir hesap işletimi istiyorsunuz.

Uluslar arası düşününüz ve finanslarınızı globalize ediniz. Sizin Private-Banking'i yaşayabilmeniz için FARGO BANK LİMİTED her şeye teşebbüs eder.
İlgilenenlerin çoğu bir Offshore-Bankacılığı-Angajmanından sakınırlar, çünkü yüksek zararlardan korkarlar ve kendi ülkelerinde hukuki olarak kendilerini emniyette hissederler. Gerçekte Offshore-Bankacılığı avantajları net şekilde daha üstündür.
Banka sırrının temel fikrine dokunulmaz, çünkü banka bilgi vermek mecburiyetinde değildir. Müşteriler güvenlik bakış açısından hesaplarını ve talimatlarını seyahat etmek zorunda olmadan çevrimiçi olarak organize edebilirler. Hareketlerinin anonimliğini banka müşterisi belirler. Faizler ve getiriler vergileri kesilmeden hesaba geçer; vergilendirilmesinden müşteri kendisi sorumludur. Siyasi ve ekonomik kararsızlıktan oluşan güvenlik riskleri yoktur, çünkü bir Offshore-Banka-Müşterisi offshore banka işlemlerini daha az korku ve riskle aynı kendi ülkesindeki gibi yürütür. Birçokları Offshore-Bankacılığını her zaman sadece küçük meblağlar depolayarak, paralarını uluslar arası yatırmak için şahsi finansal işlem yeri olarak kullanmaktadırlar. Offshore-Bankaları ağları aracılığı ile müşterilerini iş ortaklarına yönlendirme imkânları vardır ki, onlar alışılagelmiş liste şartlarının üstünde büsbütün daha yüksek getiriler elde ederler.

Article Source : http://www.articleseen.com/Article_Online Offshore Bankacılık önemini biliyoruz_102693.aspx

Author Resource :
Wolfgang Zulauf makale yazma ve şu anda fargobank.com çalışan bir uzman yazar ve çeşitli konularda pek çok makale yazılmıştır ve halen bu konular üzerinde çalışıyor Offshore Bankacılık Hesabı, Offshore-Online-Bankacılık

Keywords : Offshore Bankacılık Hesabı, Offshore-Online-Bankacılık,

Category : Finance : Credit

Bookmark and Share Print this Article Send to Friend